Linnusõbrad konkursi üldinfo

Konkursi eesmärk:
Konkursi eesmärk on läbi erinevate ülesannete leida Eestimaa suurimad linnusõbrad ning seeläbi juhtida tähelepanu kodumaal talvituvatele lindudele, nende õigesti toitmisele ja lindude eest hoolitsemisele.


Konkursi toimumise aeg:

Konkurss toimub oktoobrist 2018 aprillini 2019.

Konkursiga saab liituda 17.09-30.09.2018.


Konkursil osalemine:

Konkursil võivad osaleda koolide, klubide, noortekeskuste ja huviringide õpilased. Osalejate arv grupis ei ole piiratud. Osalemiseks tuleb täita online-ankeet.


Konkursi sisu:

Konkurss on suunatud eelkõige põhikooliealistele noortele. Konkursi käigus lahendatakse erinevaid ülesandeid, mis aitavad osalejatel saada uusi teadmisi ja areneda ning lisaks juhtida tähelepanu Eestis talvituvatele lindudele. Ülesanded saadetakse registreerunud gruppide kontaktisiku e-mailile, avaldatakse Balsnacki Facebooki lehel ning linnutoit.ee lehel. Ülesanded on sellised, et neid saaks hõlpsasti siduda koolitunni või huviringi tegevusega.

Pildid (1-3 pilti) ja lühitutvustus valminud töödest tuleb üles laadida vormi kaudu linnutoit.ee lehel. Saadetud tööd avaldatakse Balsnacki Facebooki lehel ning linnutoit.ee lehel. Facebooki lehel toimub kõikide saadetud tööde vahel rahva lemmiku valimine. Kaks kõige rohkem meeldimisi (like) kogunud tööd saavad rahva lemmiku tiitli ning pääsevad otse finaali. Konkursil osalejad võivad piiramatult oma tööd Facebookis jagada ja kutsuda sõpru hääletama. Konkursil osalemisega nõustutakse, et Balsnack võib saadetud töid vabalt kasutada ja avaldada (Facebooki lehel, kodulehel, meedias jne).


Võitjad ja auhinnad:
Igal ülesandel on neli võitjat, kellest kaks valib Balsnacki žürii ja kaks selguvad Facebookis rahva hääletuse tulemusena. Võitjad avalikustatakse ülesannete laekumise tähtajale järgneval nädalal. Iga ülesande parimaid (2 rahva lemmikut ning 2 zürii lemmikut) premeerib Balsnack maitsvate auhindadega ning nemad saavad ka pääsme kevadel toimuvasse finaali. Võitjad avaldatakse Balsnacki Facebooki lehel, linnutoit.ee lehel ning võiduteade saadetakse ka võiduklassi kontaktisiku e-mailile. Finaalis selguvad suurimad linnusõbrad, kes võidavad 1000€ suuruse peaauhinna!

Konkursi täpsed tingimused on kirjas reeglites.

Konkurssi korraldab AS Balsnack International Holding.