Balsnack otsib taas suurimaid linnusõpru!!!

LINNUSÕBRAD LOOVKONKURSS TULEB TAAS! 🐥

Juba viiendat aastat järjest korraldab Balsnack’i pere konkursi leidmaks Eesti suurimaid linnusõpru. Konkursist saavad osa võtta kõik huvilised individuaalselt või gruppidena. Loovkonkurss on suunatud lastele, noortele ja vanadele, keda huvitab loodus, selle mitmekesisus, looduse hoidmine ja selle ilu.

 

Gruppide suurus ei ole arvuliselt määratud, aga kui otsustate osaleda meeskonnana peate endi seast välja valima juhendaja/esindaja. Projekti eesmärk läbi erinevate ülesannete leida Eestimaa suurimad linnusõbrad ning juhtida tähelepanu kodumaal talvituvatele lindudele, nende õigesti toitmisele ja lindude eest hoolitsemisele.

 

Linnusõpru ootab seekord ees kaks  lahendamist vajavat ülesannet, mille kaudu selgitatakse välja finaali pääsejad. Konkursi vahevõitjaid ehk finaliste  hinnatakse ja autasustatakse kahes erinevas kategoorias: žürii lemmikud (kaks osalejat/meeskonda) ja Facebookis Linnusõprade lehel enim hääli kogunud võistlustööd (kaks meeskonda). Finaal toimub 2021 märtsikuu lõpus.

 

Konkursist osa võtmiseks tuleb täita registreerimisankeet enne 29. novembri (2020) südaööd. Kõikidele registreerujatele saadab AS Balsnack International Holding omalt poolt kulleriga kastitäie erinevaid linnutoite. Kõige linnusõbralikum osaleja/meeskond selgitatakse välja märtsikuus 2021, kes saab auhinnaks 1000 eurot ja palju krõpsu.

 

Linnusõbrad loovkonkursi 2019/2020 hooajal oli kokku üle 140 osaleja ning 12-ne finalisti seast osutus võitjaks Paide Hammerbecki Põhikooli 2. b klass (3. b).