Balsnack otsib taas suurimaid linnusõpru!!!

Linnusõbrad- ME TEEME SEDA JÄLLE! 🐥

 

Juba neljandat aastat järjest korraldab Balsnack pere konkursi leidmaks Eesti suurimaid linnusõpru. Konkursist saavad osa võtta grupid kuni põhikooli lõpuni ning on eelkõige suunatud põhikooliealistele noortele: koolide, klubide, noortekeskuste ja huviringide õpilased, aga osalema on oodatud ka nooremad. Eelmisel aastal liitusid meie rõõmuks ka paljud tublid lasteaedade lapsed.

Grupi suurus ei ole arvuliselt määratud, aga igal meeskonnal peab olema täiskasvanud juhendaja. Projekti eesmärk läbi erinevate ülesannete leida Eestimaa suurimad linnusõbrad ning juhtida tähelepanu kodumaal talvituvatele lindudele, nende õigesti toitmisele ja lindude eest hoolitsemisele.

 

Linnusõpru ootab ees kolm  lahendamist vajavat ülesannet, mille kaudu selgitatakse välja finaali pääsejad. Konkursi vahevõitjaid ehk finaliste  hinnatakse ja autasustatakse kahes erinevas kategoorias: žürii lemmikud (kaks meeskonda) ja Facebookis enim hääli kogunud võistlustööd (kaks meeskonda). Finaal toimub aprillikuus.

 

Konkursist osa võtmiseks tuleb täita gruppidel registreerimisankeet linnutoit koduleheküljel ( www.linnutoit.ee) enne 01. novembri südaööd. Kõikidele registreerujatele saadab AS Balsnack International Holding omalt poolt kastitäie linnutoitu. Kõige linnusõbralikum meeskond selgitatakse välja aprillikuus, kes saab auhinnaks 1000 eurot ja palju krõpsu.

Eelmisel aastal oli kokku üle 100 osaleja ning 12-ne finalisti seast osutus võitjaks Randvere kooli 2c klass. Vaata vahvat videot võitjatest  siit.