Head uut aastat :)

Linnusõbrad, head uut aastat kõigile! 🙂 

Sügishooaeg on meil möödunud väga heitlike ilmade saatel. Täna sajab vihma ja võib olla kohati sama soe kui Jaanipäeval, aga  hommikuks laiutab juba kohev lumi maapinnal. Meie muutliku ilma puhul on regulaarne talvine lisatoitmine lindudele oluline ja suurendab paljude nende  ellujäämisvõimalusi, eriti karmi külmaga.

Linde toites teeme head, mis tuleb meile ühel või teisel moel tagasi. Näiteks märkasime perega, et väiksed sulekuued, kes talvel seemneid krõbistamas käivad, jäävad aeda ka kevadel ning hävitavad pisemaid kahjureid, kes teeks kahju aiataimedele. Samuti avastasime, et linnumaja juures hakkasid kevadel kasvama ilusad ja suursugused päevalilled 🥰🥰🥰

 

Toidusegu lindude talviseks toitmiseks, mida on soovitanud ka ajakiri LOODUSSÕBER, saab Balsnacki koduleheküljelt endale otse koju tellida ning segu  koosneb päevalilleseemnetest (80%), kaerast (10%) ja arahhiisist(10%).

Uuri lähemalt siit: http://balsnack.ee/pood/34/24/toidusegu-2kg#2

 

Meie tiivulised sõbrad vajavad kindlustunnet ja on oluline, et kui alustasid lindude toitmisega- tee seda kevadeni välja.

Hoolime üheskoos ka uuel aastal meie sulepallidest!