Konkursi üldinfo

Linnusõbrad konkursi eesmärk on läbi erinevate ülesannete leida Eestimaa suurimad linnusõbrad ning seeläbi juhtida tähelepanu kodumaal talvituvatele lindudele, nende õigesti toitmisele ja lindude eest hoolitsemisele.

Lae konkursitöö üles

Pildid (1-3 pilti) ja lühitutvustus valminud töödest tuleb üles laadida vormi kaudu linnutoit.ee lehel.

Saadetud tööd avaldatakse Balsnacki Facebooki lehel ning linnutoit.ee lehel.

Anna oma hääl

Heihopsti kallid linnusõbrad!!!

Oma hääli lemmikutele saad anda siit _ https://www.facebook.com/pg/Balsnack/photos/?tab=album&album_id=10158170090574575 alates 01.12.2019

120

kooli

450

võistlustööd

3800

häält

3

võitjat

Link to: Esitatud töödLink to: Võidutööd

Vaata milliseid vahvaid linnutemaatilisi töid tegid lapsed 2018/2019 aastal.

Linnusõbrad 2018/2019 võitja on Randvere kool 2C.

Finaali pääsevad 12 erinevat meeskonda. Igale meeskonnale on finaalis ette nähtud üks koht. Juhul kui üks meeskond pääseb rohkem kui ühel korral finalistide hulka, siis teenivad nad välja vaheauhinna, aga finaalikoha lunastab endale ilma vaheauhinnata sellisel juhul järgmine parim tulemus.

Konkursitöid hindab žürii, kuhu kuuluvad AS Balsnack International Holding hindamiskomisjon. Facebooki’ s toimub avalik hääletus, kus võitjaks kuulutatakse enim like’e kogunud pilt võistlustööst.

Linnusõbrad konkursist saavad osa võtta grupid kuni põhikooli lõpuni. Konkurss on eelkõige suunatud põhikooliealistele noortele näiteks koolide, klubide, noortekeskuste ja huviringide õpilased, aga osalema on oodatud ka nooremad.

AS Balsnack International Holding

Projektijuht