Konkursi üldinfo

Linnusõbrade loovuskonkursi eesmärk on läbi erinevate praktiliste ülesannete ühendada Eestimaa suurimad linnusõbrad ning seeläbi juhtida tähelepanu kodumaal talvituvatele lindudele, nende õigesti toitmisele ja lindude eest hoolitsemisele.

Lae konkursitöö üles

Konkursi pildid (1-3 pilti) ning lühitutvustus valminud tööst/ülesandest tuleb üles laadida vormi kaudu linnutoit.ee lehel.

Saadetud tööd avaldatakse hääletuseks Linnusõbrad Facebooki lehel ning linnutoit.ee lehel.

Anna oma hääl

Heihopsti kallid linnusõbrad!!!

Oma hääli lemmikutele saad anda Linnusõbrad Facebooki lehel alates 20.01.2021

512

kooli

1020

võistlustööd

17857

häält

4

võitjat

Link to: Esitatud töödLink to: Võidutööd

2020/2021 Linnusõprade  loovkonkursi esimene ülesanne selgub 30. novembril 2020.

Linnusõbrad loovuskonkursi 2019/2020 võitja on Paide Hammberbecki Põhikooli 2. b klass (3. b).

Finaali pääsevad 8 erinevat osalejat või meeskonda. Igale osalejale/meeskonnale on finaalis ette nähtud üks koht.
Juhul kui üks osaleja/meeskond osutub läbi Facebooki hääletuse valituks rohkem kui ühel korral finalistide hulka, siis lunastab endale finaalikoha hääletuse enamuselt järgmine osaleja/meeskond, kes ei ole veel finaali pääsenud.

Konkursitöid hindab žürii, kuhu kuuluvad AS Balsnack International Holding hindamiskomisjon. Facebooki’ s toimub avalik hääletus, kus võitjateks kuulutatakse iga ülesande kohta 2 enim like’e kogunud pilti võistlustööst.

Linnusõprade konkursist saavad osa võtta kõik individuaalsed isikud, sõprade grupid, perekonnad, huvirühmade koosseisud, lasteaiarühmad, klassid. Loovkonkurss on suunatud lastele, noortele ja vanadele, keda huvitab loodus, selle mitmekesisus, looduse hoidmine ja selle ilu.

AS Balsnack International Holding

Projektijuht